Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Szkoła Podstawowa w Lutomiersku

Salezjanska Szkoła Muzyczna w Lutomiersku

Kościół Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Mikołajewicach

Plac Jana Pawła II w Lutomiersku

Plac Jana Pawła II w Lutomiersku

Plac Tadeusza Kościuszki w Kazimierzu

Dolina Neru

Kościół Salezjanów

Dolina Neru

Kościół pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Lutomiersku

Aktualności

Artykuły

 • KONKURS NA DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. MARII KONOPNICKIEJ W KAZIMIERZU ROZSTRZYGNIĘTY

  W dniu 24 kwietnia 2024 r. rozstrzygnięto konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kazimierzu.

  Zgodnie z przepisami ustawy Prawo oświatowe kandydata na stanowisko dyrektora wyłania się w drodze konkursu. Konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kazimierzu został ogłoszony zgodnie z wymogami rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej w sprawie regulaminu konkursu na stanowisko dyrektora publicznego przedszkola, publicznej szkoły podstawowej lub publicznej placówki oraz trybu pracy komisji konkursowej.

  Posiedzenie komisji konkursowej odbyło się w dniu 24 kwietnia 2024 r., w Urzędzie Miasta i Gminy Lutomiersk. W posiedzeniu komisji konkursowej udział wzięło: trzech przedstawicieli organu prowadzącego szkołę, dwóch przedstawicieli Kuratorium Oświaty w Łodzi, dwóch przedstawicieli Rady Pedagogicznej ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kazimierzu, dwóch przedstawicieli Rady Rodziców ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kazimierzu oraz po jednym przedstawicielu: Oddziału Międzygminnego Związku Nauczycielstwa Polskiego i NSZZ „Solidarność” Międzyregionalnej Sekcji Oświaty i Wychowania Ziemi Łódzkiej.

  Kandydat na dyrektora złożył ofertę spełniającą wymogi formalne wskazane w ogłoszeniu o konkursie, przedstawił koncepcję funkcjonowania szkoły oraz odpowiadał na pytania członków komisji.

  W wyniku konkursu na stanowisko dyrektora akceptację komisji konkursowej uzyskał Pan Kamil Krasnopolski.

  Dyrektor zostanie powołany przez Burmistrza Miasta i Gminy Lutomiersk na stanowisko z dniem 1 września 2024 r.

   

  Czytaj Więcej o: KONKURS NA DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. MARII KONOPNICKIEJ W KAZIMIERZU ROZSTRZYGNIĘTY