Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Szkoła Podstawowa w Lutomiersku

Salezjanska Szkoła Muzyczna w Lutomiersku

Kościół Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Mikołajewicach

Plac Jana Pawła II w Lutomiersku

Plac Jana Pawła II w Lutomiersku

Plac Tadeusza Kościuszki w Kazimierzu

Dolina Neru

Kościół Salezjanów

Dolina Neru

Kościół pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Lutomiersku

Terminy zebrań wiejskich w sołectwach gminy Lutomiersk - wybory sołeckie

 

 

Lp

Sołectwo

Termin

Miejsce

1.

Antoniew

12.02.2024r.

godz. 1500

Świetlica wiejska

2.

Czołczyn

12.02 2024r.

godz. 1700

OSP Czołczyn

3.

Charbice Górne

13.02.2024r.

godz. 1500

Świetlica wiejska

4.

Charbice Dolne

13.02.2024r.

godz. 1700

OSP Charbice Dolne

5.

Zdziechów

14.02.2024r.

godz. 1600

OSP Zdziechów

6

Jerwonice

15.02.2024r.

godz. 1700

OSP Jerwonice

7.

Wrząca

16.02.2024r.

godz. 1700

OSP Lutomiersk

8.

Mirosławice

19.02.2024r.

godz. 1700

OSP Mirosławice

9.

Orzechów

20.02.2024r.

godz. 1500

OSP Orzechów

10.

Malanów

20.02.2024r.

godz. 1700

OSP Malanów

11.

Kazimierz

21.02.2024r.

godz. 1700

OSP Kazimierz

12.

Franciszków

22.02.2024r.

godz. 1500

OSP Franciszków

13.

Madaje Nowe

22.02.2024r.

godz. 1700

OSP Franciszków

14.

Bechcice

 

23.02.2024r.

godz. 1500

 

OSP Bechcice

 

15.

Florentynów

 

23.02.2024r.

godz. 1700

 

 

 

OSP Bechcice

16.

Zalew

26.02.2024r.

godz. 1500

OSP Wygoda

17.

Mikołajewice

26.02.2024r.

godz. 1700

OSP Wygoda

18.

Szydłówek

27.02. 2024r.

godz. 1500

Świetlica nad Ośrodkiem Zdrowia

19.

Szydłów

27.02. 2024r.

godz. 1700

Świetlica nad Ośrodkiem Zdrowia

20.

Albertów

28.02.2024r.

godz. 1700

OSP Albertów

21.

Wola Puczniewska

29.02.2024r.

godz. 1500

Świetlica Wiejska

22.

Mianów

29.02.2024r.

godz. 1700

OSP Mianów

23.

Babice

01.03.2024r.

godz. 1700

OSP Babice

24.

Prusinowice

04.03.2024r.

godz. 1500

OSP Prusinowice

25.

Legendzin

04.03.2024r.

godz. 1700

OSP Prusinowice

26.

Lutomiersk

05.03.2024r.

godz. 1700

GOK Lutomiersk

27.

Żurawieniec

06.03.2024r.

godz. 1500

U sołtysa

28.

Puczniew

06.03.2024r.

godz. 1700

OSP Puczniew

29.

Dziektarzew

07.03.2024r.

godz. 1700

Świetlica wiejska

30.

 

Babiczki

12.03.2024r.

godz. 1700

Świetlica wiejska

31.

Stanisławów Stary

15.03.2024r.

godz. 1700

OSP Stanisławów Stary