Sołectwa

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Sołectwo Albertów:

Sołtys:
Piotr Kowalski, Albertów 3, tel.603 117 146
Rada Sołecka:
Marek Stasiak– Przewodnicząca Rady Sołeckiej
Mirosław Oliński– Członek Rady Sołeckiej
Danuta Juszczak– Członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Antoniew:

 

Sołtys:
Zenon Gara, Antoniew 14, tel. 43 6775-714
Rada Sołecka:
Wiesława Piątek – Przewodnicząca Rady Sołeckiej
Maria Stańczyk – Członek Rady Sołeckiej
Hanna Jędrzejczak – Członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Babice:

Sołtys:
Przemysław Jarnot , Babice 69, tel. 793 332 223
Rada Sołecka:
Robert Wilk – Przewodnicząca Rady Sołeckiej
Aleksandra Czechowicz– Członek Rady Sołeckiej
Lidia Jarmółkiewicz– Członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Babiczki:

Sołtys:
Piotr Lorkowski , Babiczki ul. Letniskowa 8, tel. 515-282-646
Rada Sołecka:

Michał Błaszczyk – Przewodnicząca Rady Sołeckiej
Leszek Wyszkowski – Członek Rady Sołeckiej
Wodzisława Kudlińska – Członek Rady Sołeckiej
Teodora Kowalewska – Członek Rady Sołeckiej
Alicja Rajch– Członek Rady Sołeckiej

 

Sołectwo Bechcice:

Sołtys:
Dorota Rozwora, Bechcice-Parcela 1, tel. 500 458 588
Rada Sołecka:
Wiesław Izydorczyk – Przewodniczący Rady Sołeckiej
Andrzej Opara – Członek Rady Sołeckiej
Janina Krzyżańska – Członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Charbice Dolne:

Sołtys:
Marcin Janczak, Charbice Dolne 21c, tel. 666 607 548
Rada Sołecka:
Tadeusz Szczepaniak – Przewodniczący Rady Sołeckiej
Bożena Gajdka– Członek Rady Sołeckiej
Wiesława Bura– Członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Charbice Górne:

Sołtys:
Jadwiga Różycka, Charbice Górne 40, tel. 698 258 291
Rada Sołecka:

Anna Różycka– Przewodnicząca Rady Sołeckiej
Andrzej Pietras– Członek Rady Sołeckiej
Zofia Wiśniewski – Członek Rady Sołeckiej
Maria Uptas-Targowska – Członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Czołczyn:

Sołtys:
Elżbieta Kubik, Czołczyn 51, tel. 724 108 378
Rada Sołecka:
Andrzej Pintera – Przewodniczący Rady Sołeckiej
Maria Kozłowska – Członek Rady Sołeckiej
Krzysztof Zakrzewski – Członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Dziektarzew:

Sołtys:
Justyna Krakowiak, Dziektarzew 7, tel. 662 731 554
Rada Sołecka:
Aneta Soboń – Przewodnicząca Rady Sołeckiej
Dominik Czołczyński– Członek Rady Sołeckiej
Beata Piermanicka – Członek Rady Sołeckiej
Paweł Jarociński – Członek Rady Sołeckiej
Jarosław Sobiepański – Członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Florentynów:

Sołtys:
Irena Fisiak , Florentynów 137 , tel. 507 852 971
Rada Sołecka:

Arkadiusz Machałowski - Przewodniczący Rady Sołeckiej
Sławomir Wintrowicz – Członek Rady Sołeckiej
Grzegorz Fisiak – Członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Franciszków:

Sołtys:
Beata Stefaniak , Franciszków 6, tel. 43 677 63 79 ,506 202 026
Rada Sołecka:
Krzysztof Adrianowski – Przewodnicząca Rady Sołeckiej
Katarzyna Pawlak– Członek Rady Sołeckiej
Anna Ogrodowczyk– Członek Rady Sołeckiej


Sołectwo Jerwonice:


Sołtys:
Jarosław Frank, Jerwonice 99 tel. 784 081 764
Rada Sołecka:
Elżbieta Pawlak– Przewodniczący Rady Sołeckiej
Michał Stasiak – Członek Rady Sołeckiej
Marcin Micielski– Członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Kazimierz:

 

Sołtys:
Ewa Rzetelska, Kazimierz ul. Kilińskiego 16, tel. 43 6775-380
Rada Sołecka:
Roman Milecki  - Przewodniczący Rady Sołeckiej
Grzegorz Duszyński– Członek Rady Sołeckiej
Mateusz Paczkowski– Członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Lutomiersk:

Sołtys:
Stanisław Kotlicki, Lutomiersk al. Jordana 1, tel. 889 151 997
Rada Sołecka:
Przemysław Stachowicz – Przewodniczący Rady Sołeckiej
Jarosław Cichocki – Członek Rady Sołeckiej
Mirosław Kubiak – Członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Legendzin:

Sołtys:
Joanna Woźniak-Tokarczyk, Prusinowiczki 32,
Rada Sołecka:
Janusz Engler – Przewodnicząca Rady Sołeckiej
Dorota Augustyniak – Członek Rady Sołeckiej
Mariola Cierpikowska –Członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Madaje:

Sołtys:
Jarosław Dębski, Madaje Nowe 8, tel. 607 976 587
Rada Sołecka:
Ewa Andrzejczak – Przewodnicząca Rady Sołeckiej
Krzysztof Żuber – Członek Rady Sołeckiej
Iwona Wosiak –Członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Malanów:

Sołtys:
Jerzy Stachowski, Malanów 4a, tel. 43 677-60-90 , 884 605 760
Rada Sołecka:
Władysław Michalski – Przewodnicząca Rady Sołeckiej
Dominik Najnigier– Członek Rady Sołeckiej
Ewa Krakowiak – Członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Mianów:

Sołtys:
Piotr Polasik, Mianów 18 a, tel. 723 613 361
Rada Sołecka:
Rafał Błaszczyk – Przewodniczący Rady Sołeckiej
Paweł Suwa – Członek Rady sołeckiej
Michał Barański – Członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Mikołajewice:

Sołtys:
Janusz Antoniewski, Kolonia Mikołajewice 1, tel. 608 168 407
Rada Sołecka:
Bartłomiej Piotrkowski– Przewodniczący Rady Sołeckiej
Aleksandra Kowalińska– Członek Rady Sołeckiej
Alina Sokołowska – Członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Mirosławice:

Sołtys:
Danuta Grabowska, Mirosławice 119, tel. 43 6775-322
Rada Sołecka:
Cezary Kazimierczak – Przewodnicząca Rady Sołeckiej
Ryszard Kroll – Członek Rady Sołeckiej
Joanna Adamus – Członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Orzechów:

Sołtys:
Mariusz Andrysiak, Orzechów 35, tel. 694 304 840
Rada Sołecka:
Sylwester Sromecki – Przewodnicząca Rady Sołeckiej
Gabriel Gruszczyński – Członek Rady Sołeckiej
Piotr Pawlak – Członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Prusinowice:

Sołtys:
Teresa Aleksandra Ostrowska, Prusinowice 17, tel. 43 6775-509
Rada Sołecka:
Maria Nowicka – Przewodniczący Rady Sołeckiej
Władysław Gobucki – Członek Rady Sołeckiej
Paweł Sowała – Członek Rady Sołeckiej
Piotr Insiak – Członek Rady Sołeckiej
Dorota Pawłowska – Członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Puczniew:

Sołtys:
Teresa Włosiak, Puczniew 29, tel. 43 6775-627
Rada Sołecka:
Janusz Owczarek – Przewodnicząca Rady Sołeckiej
Anna Król – Członek rady Sołeckiej
Teresa Sobieraj – Członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Stanisławów Stary:


Sołtys:
Krystyna Sudoł-Chudzik, Stanisławów Stary 5, tel. 606 393 092
Rada Sołecka:
Zdzisław Walisiak – Przewodniczący Rady Sołeckiej
Teresa Czechowicz – Członek Rady Sołeckiej
Katarzyna Twardowska – Członek Rady Sołeckiej
Tomasz Mrowiński – Członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Szydłów:

Sołtys:
Józef Chojczak, Szydłów 54, tel. 600 769 049 
Rada Sołecka:
Małgorzata Krawczyk – Przewodnicząca Rady Sołeckiej
Leszek Michalski –Członek Rady Sołeckiej
Tadeusz Nowak – Członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Szydłówek:

Sołtys:
Katarzyna Gajtka, Szydłówek 6, tel. 781 746 944
Rada Sołecka:
Jolanta Janiak – Przewodnicząca Rady Sołeckiej
Urszula Gajtka – Członek Rady Sołeckiej
Przemysław Dawidzki – Członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Wola Puczniewska:

Sołtys:
Karolina Michalak, Wola Puczniewska , tel. 531 072 816  
Rada Sołecka:
Dariusz Błaszczyk – Przewodnicząca Rady Sołeckiej
Barbara Pacholak – Członek Rady Sołeckiej
Anna Zawiera – Członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Wrząca:

Sołtys:
Sylwester Olejnik, Wrząca, ul. Wiejska 39
Rada Sołecka:
Arkadiusz Olejnik – Przewodniczący Rady Sołeckiej
Krzysztof Rychlik – Członek Rady Sołeckiej
Marek Woskowicz – Członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Zalew:

Sołtys:
Stanisław Urbańczyk, Zalew 13, tel. 604 257 509
Rada Sołecka:
Ewa Nowacka - Przewodniczący Rady Sołeckiej
Krzysztof Magnuski – Członek Rady Sołeckiej
Arkadiusz Trębacz – Członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Zdziechów:

Sołtys:
Tadeusz Wojtunik, Zdziechów 5, tel. 666 109 056
Rada Sołecka:
Sylwia Studniarek – Przewodniczący Rady Sołeckiej
Wojciech Siedlecki  – Członek Rady Sołeckiej
Marek Kochan – Członek Rady Sołeckiej

Sołectwo Żurawieniec:

Sołtys:
Jan Wojtas, Żurawieniec 3, tel. 600 399 831
Rada Sołecka:
Grzegorz Zmysłowski– Przewodnicząca Rady Sołeckiej
Iwonna Łacek – Członek Rady Sołeckiej
Teresa Błaszczyk– Członek Rady Sołeckiej.