Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Szkoła Podstawowa w Lutomiersku

Salezjanska Szkoła Muzyczna w Lutomiersku

Kościół Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Mikołajewicach

Plac Jana Pawła II w Lutomiersku

Plac Jana Pawła II w Lutomiersku

Plac Tadeusza Kościuszki w Kazimierzu

Dolina Neru

Kościół Salezjanów

Dolina Neru

Kościół pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Lutomiersku

Informacja dla Mieszkanców

W związku z planowaną na Pl. Jana Pawła II w Lutomiersku imprezą kulturalną “DNI LUTOMIERSKA 2022” od godz. 13:00 w dniu 3 czerwca 2022 r. (piątek) do godz. 10:00 w dniu 6 czerwca 2022 r. (poniedziałek), w obrębie Pl. Jana Pawła II oraz ul. Klasztornej i Zielonej w Lutomiersku nastąpi zmiana stałej organizacji ruchu.

W związku z powyższym zmianie ulegnie trasa autobusu linii 43B.  Kursy z dw. Łódź Kaliska do skrzyżowania Kościuszki/Kilińskiego (wjazd na pl. Jana Pawła II) w Lutomiersku pozostaną bez zmian, a następnie: Kilińskiego, Zieloną do tymczasowej pętli na placu targowym w Lutomiersku – powrót tą samą trasą. Zawieszony zostanie przystanek krańcowy na Pl. Jana Pawła II w Lutomiersku, a w jego miejsce na ul. Kilińskiego będą uruchomione przystanki tymczasowe przyjazdowy i odjazdowy. Przejazd na trasie pomiędzy przystankiem przyjazdowym, a odjazdowym na ul. Kilińskiego w Lutomiersku będzie się odbywał bez pasażerów.